KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13846083

nr 1384 6083

Albert Theodor Gellerstedt

(1836-1914), Sverige

Visby, Monogramsignerad ATG. Motivet: 14x24, yttermått inklusive ram: 35x45, akvarell

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 15 mars 2021
kl 18:06:41

Albert Theodor Gellerstedt

Läs mer om Albert Theodor Gellerstedt